| catalina88 a întrebat:

As vrea sa citesc carti cu vampiri, cam cat ar costa o carte?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti cu vampiri gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Vampiri. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate.

| a1doru a răspuns:

Cel mai sanatos este sa cauti in anticariat.gasesti cam tot ce doresti si la un pret cu 50-75% mai mic fata de librarii.

| Maya_3015 a răspuns:

Depinde. Preţurile pot începe de la 15-20 lei (în cel mai bun caz) şi pot ajunge chiar şi până la 60-70 lei. Încearcă să cauţi pe net cărţile pe care vrei să le citeşti pentru că este imposibil să nu găseşti un site unde să scrie şi preţul.

| moschus a răspuns:

Nu sunt scumpe, si eu citesc carti cu vampiri daca erai atenta la adevarul a fost cartea Interviu cu un vampir la doar 12 lei, poti sa te uiti pe librarii online sa vezi acolo cat costa o carte, mult spor la citit