| Aberdeen a întrebat:

Pentru cei care au citit cartea "casa noptii" de P.C Kast...eu am primit aceasta carte la revista BRAVOGIRL(vol. 2) si am citit-o si recitit-o de cateva ori(este foarte frumoasa)...deci, cine imi poate spune de unde pot lua volumul 3? se va da in urmatorul nr din BravoGirl?(de pe 25 decembrie)? daca nu, atunci cum pot face rost de ea?

dau FUNDA pentru raspunsul corect happy

Răspuns Câştigător
| AnyAda a răspuns:

Eu am citit deja primele 6 volume si mai sunt 2 din cate stiu eu. Sincer nu stiu daca volumul 3 se va da in BravoGirl, dar, in general, daca o revista incepe sa dea cate un volum, da toata seria, adica nu se opreste asa, brusc. In caz ca nu se da, poti sa il cauti in librarii sau sa dai comanda pe net. Sunt foarte bune cartile si chiar merita citite in continuare. happy

| Aberdeen explică (pentru AnyAda):

Multumesc...sunt convina de ce ai zis happy.Dar totusi mai astept raspunsuri

1 răspuns: