| Aberdeen a întrebat:

Cine imi poate spune daca la revista bravogirl mai ofera colectia de carti "casa noptii"? Din cate stiam s-au dat pana acum doar 2 volume, iar in total sunt vreo 9-10.multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

I-am intrebat pe facebook si mi s-a raspuns ca nu, eu cred ca au oprit productia, poate nu a mers afacerea cu editura litera, restul de volume le gasesti pe scribd, daca vrei sa le citesti
eu chiar vroiam restul volumelor ca sunt chiar faine
o sa apara la revista bravo casa de sticla, doar patru volume

| Aberdeen explică (pentru Okami23):

Multumesc foarte mult.consider ca m-ai ajutat cel mai mult, si orice ar fi voi lua eu cumva acele cartiwinking (deja am facut o comanda pe net la vol. 3) happy

5 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Eu am intrebat pe la chioscuri de ziar si mi s-a spus ca nu mai apar cu carte.:-s.
Si mie imi pare rau ca le-as fii vrut.

| Aberdeen explică (pentru Lamaitzza):

Multumesc sad...intradevar, pacat, este o colectie destul de reusita

| IuliiMarie a răspuns:

Pai au oprit productia fiindca au dat faliment si am intrebat si eu la chioscuri si au zis ca nu imi pare rau!

| Aberdeen explică (pentru IuliiMarie):

Iti multumesc de asemenea pentru informatie sad