| Kitybush a întrebat:

imi puteti spune daca revista Bravo( cea cu carte) se poate primi si prin posta? Nu am de unde sa o cumpar si nu vreau sa ratez cartea urmatoare. Daca nu merge prin posta imi spuneti va rog o posibilitate de a face rost? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Biiancaaaa a răspuns:

Eu ti-as zice sa vorbesti cu cineva de la un chiosc de ziare de unde ai mai cumparat si care te cunoaste ca sa ti-o opreasca.
Daca nu ai mai cumparat de la chioscuri revista, poti ruga un prieten(sau pe o ruda) sa ti-o cumpere el.
In loc sa o comanzi, este mai usor asa. happy

| Kitybush explică (pentru Biiancaaaa):

Am m-ai cumparat revista, dar acum sunt la tara si nu mai pot ajunge la chiosc.