| AiEnmaa a întrebat:

M-ar putea ajuta cineva sa gasesc Deria dispozitive infernale de Cassandra Clare? cred ca am cautat tot internetul sa gasesc cartile in romana ( Ingerul mecanic, Printul mecanic si Printesa mecanica). Daca cunoasteti pe cineva care este disponibil sa le vanda, va rog sa imi dati niste informatii de contact. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| DennisW a răspuns:

Htt p:// romania-inedit.3xforum.ro/viewtopic.php?pid=1527528#1527528
Am pus niste spatii pe la inceput, sterge-le si va merge, altfel imi e sters mesajul.