| AyaMe_Ana_1995 a întrebat:

Bună! Soțul meu a citit acum câțiva ani o carte despre unu "Igor" care a participat la un festival sau chiar la festivalul Cannes și omora oameni cu ace subțiri și băgate într-o soluție...Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și nu își mai amintește titlul? Cred că se referă la "Învingătorul este întotdeauna singur" de Paul Coelho.

| AyaMe_Ana_1995 explică (pentru floresdemayo):

Asta este cartea, mulțumim frumos!

| floresdemayo a răspuns (pentru AyaMe_Ana_1995):

Întotdeauna, cu drag! wave

4 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Da, pare o carte interesanta, sa ii fie de bine ca a citit-o, sa ne mai povestesti din ea... big grin

| ACTH a răspuns:

Felicitari. Si intrebarea?