| 123456789dumitrita a întrebat:

Spuneți-mi nişte romane de dragoste pentru adolescenți. Merci.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Elevul dima dintr-a 7-a
Invitatie la vals
DEclaratie de dragoste
Jane Eyre
Mandrie si prejudecata

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Incearca cartiile de la autoarea Danielle Steel.Sunt superbe!

| francut a răspuns:

La Medeleni. E cu si despre adolescenti. Excelenta.

| Anonima6789777 a răspuns:

Cele de Sandra Brown sunt incredibile. Le-am citit chiar recent.
Ape adanci. ( preferata mea ) de Amanda Quick
Dispartia de Sandra Brown

Le ador. Acum citesc o carte Capriciile Destinului de Mary Jo Putney. Toate le-am gasit la editura Lira.
Lectura placuta.

| MajinVegeta a răspuns:

Camil petrescu, Ultima noapte de dragoste, prima noapte de razboi.
Recomand, mai ales ultima noapte de dragoste ( e din aceeasi carte laughing )

| Supicadepui a răspuns:

"Povestea lui O" big grin