| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU am dat ieri, 23.02, olimpiada lectura ca abilitate de viata si ma întrebam in cate zile apar rezultatele. Săptămana vitoare este vacanta, deci cred ca rezulatetele vor apărea doar după vacanta, nu?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta dupa vacanta!
Dar de ce te framanta asa tare rezultatele?
rezultatele vor fi afisate stai fara griji

| Anonim8789 explică (pentru Simpatic):

Pai sunt foarte stresat, asa sunt mereu când dau un examen. Îmi este frica și vreau sa știu cât de repede care este punctajul meu

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim8789):

Poate e ora tarzie de vina si IQ-ul mi s-a redus la jumatate acum
dar olimpiada aceasta are relevanta alta decat ca hobby?
cand eram eu in gimnaziu era aia la matematica locala si nationala, nu avea nicio relevanta cea locala pentru scoala puteam sa iau 10 sau 2!

| Anonim8789 explică (pentru Simpatic):

Ca sa treci în următoarea etapa trebuie sa iei un anumit punctaj, iar mie de la scoala nu mi-sa zis care este acest punctaj.