| Dannymuschei a întrebat:

As dori citeva idei de la voi.
Trebuie sa fac un proiect cu lumea apelor as vrea citeva idei de la voi (ce desen sa desenez? ce trebuie sa scriu pe el?)
Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Sleep a răspuns:

Ai putea desena o plaja insorita in hawai cu un mare val ce se apropie de ea, iar valul sa fie facut din diferite fiinte mitologice imbinate ca un puzzle insa sa arate normal. Simplu si original.

| Stefiii2 a răspuns:

Pai poti sa desenezi un oras pe apa si cateva braci in loc de masini... Poti sa scrii ca este un loc mai curat si nepoluat.big grin Sper ca te-am ajutat.