| ElementX a întrebat:

Eu si prietenul meu ne vom scrie cate o scrisoare de dragoste reciproc, in urma unui pariu. Doar ca eu nu stiu ce sa-i scriu mai exact...as vrea sa-i si desenez ceva, dar nu am idei. Va rog ajutati-ma. DAU FUNDA PENTRU CELE MAI BUNE IDEI. happy

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Pai desenul e desen, scrisoarea e scrisoare...
Ai putea sa ii scrii:Te iubesc nu poate descrie ce simt eu pentru tine...Nu am cuvinte sa descriu acel sentiment.Nu sunt sgura ce simt pentru ca, mi e teama dar sunt si fericita.Mi e teama sa nu te pierd, sunt fericita ca te am...Mi'e teama sa nu te vad cu alta de mana iar eu sa sufar.Sunt fericita ca te am,te pot saruta,mangaie,ca te pot simt. Vreau doar sa intelegi, ca pur si simplu, te iubesc!
Si te poti da cu ruj si sa saruti foaia pe care ai scris.
Puppp! Paawave

1 răspuns:
| mihaibr11 a răspuns:

Nu ajunge scrisul, e nevoie de desen la el? Foloseste cuvinte, e mai indicat.