| Dirigus a întrebat:

Am de facut un proiect care se intituleaza : "Scoala vazuta de elevi". Lucrearea trebuie facuta in Power Point, insa as dori niste idei despre ce sa scriu...

3 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Cum vezi scoala,trebuie sa mergi la ea pentru ca iti va trebui in timp desi multi nu vreau acum,scrii tot ce iti exprima scoala, absolut tot ce simti fata de ea(la noi nu conteaza daca este jicnitor), succes!

| cody95 a răspuns:

Pai cum vezi tu scoala (daca esti elev) ceva plictisitor caruia nu ii vedem rostul momentan decat peste cativa ani... ceva ce respecta o rutina, un profan infint de la care de abia asteptam sa plecam acasa. unii vin pentru pauze si socializare altii sa fumeze. nu stiu mai dezvolta tu cheers

| Dirigus explică (pentru cody95):

Iti multumesc pentru raspuns! Mai astept altele pentru deliberarea castigatorului funditei laughing