| undressend a întrebat:

As vrea si eu o carte buna. Ador cartile de aventura, cu adolescenti in care nu apare contactul sexual, Doamne fereste! Daca stiti vreo carte de genul asta, va rog sa-mi spuneti! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Iti recomand orice carte de Stephen King, Mr.Peanut de Adam Ross,trilogia Delirium de Lauren Oliver,seria Vampirii sudului de Charlaine Harris,seria Fetele Gallagher de Ally Carter,seria Ashleys de Melissa de la Cruz,seria Sânge albastru de aceeasi autoare, carile Chic sunt niste lecturi usoare, de vara.

4 răspunsuri:
| aspicz27 a răspuns:

Îți recomand Obsidian. Cartea aia e genială și nu apar scene în care personajele fac sex.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Citeste Hotul de Carti
The end, fara comentarii

| undressend explică:

Multumesc tuturor!

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru undressend):

Multumesc pentru funda, ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor!