| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea si eu o recomandare, adica o carte ce merita citita, din ce ati mai citit voi si vi s-a parut ca merita. Nu as vrea despre aventura, au vreun roman de dragoste, mai siropos ca o telenovela. laughing
Daca stiti vreuna din care sa ai si ce invata, desi din toate cartile e ceva de invatat.
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

"Suge-o Ramona" e destul de ok, in ciuda numelui, poti cauta pe internet gasesti mare parte din carte gratuit, iar daca-ti place poti cauta si cartea.

| whatevernvm a răspuns (pentru OldSoul):

Vine apocalipsa, murim cu totii

| OldSoul a răspuns (pentru whatevernvm):

Eu zic ca a venit de mult, si ca toti murim incer, sau mai bine zis omenirea moare incet.
Sau schimbat prea multe intr-un timp suficient de scurt, sau cel putin privesc eu lumea care ma inconjoara cu alti ochii.
Cat despre carte e chiar oke, desigur ca denumirea e ceva mai "deosebita" daca ar fi avut un nume ceva mai decent nu ar mai fi ajuns un best seller.

| Staind a răspuns:

Exuvii