| LarissaMouse a întrebat:

Dupa 17 ani de distrugere,teama si singuratate, razboiul ia sfarsit.Ema este una din putinele persoane care au reusit sa scape de dezastru si sa infrunte moartea fata in fata, avand prilejul sa isi inceapa o viata adevarata.Dar din pacate nu multi au fost la fel de norocosi.Toate rudele ei,toti prietenii,au fost omorati de militarii straini,iar ea trebuie sa gaseasca o cale sa supravietuiasca. Cand drumul iei pare ca se va incheia,Gabriel, un tanar curajos ii vine in ajutor. Dar ce se va intampla cu cei doi mai departe?
Daca va place descrierea, poate intrati pe link si imi spuneti o parere despre povestioara pe care am inceput-o.
http://www.wattpad.com/story/23512768-prima-zi-de-libert ate
As avea nevoie d eu parere sincera, va rog.Doar atat. Multumesc mult mult! :)

Răspuns Câştigător
| GYGYLATINO a răspuns:

Sincer Larisa povestea trista e chiar interesanta dar ti-as sugera daca ai putea sa modifici un pic din ea sa inteleaca despre ce vorba si sincer un iepuras intr-un razboi nu are ce cauta unu singur puteai spune de lupi iepuri majoitatea ce traiesc in paduri dar pe mine ma interesant povestea scrisa si te apreciez pentru asta inceputul este bun bravo te felicit.asta e parerea mea bafta

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Penibila! Sincer!