| LarissaMouse a întrebat:

Am inceput o poveste pe wattpad.Imi puteti spune o parere sincera?
http://www.wattpad.com/story/23512768-prima-zi-de-libert ate
Multumesc.Funda! :)

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Iti descriu povestea intr-un cuvant: ARTA! Deci, ce lirica, ce figuri de stil, iti jur ca mi-ai captivat total atentia, o expresivitate unica, vreau sa-mi promiti ca nu vei renunta la comus, ai un talent extrem de rar, poti compune orice, melodii, poezii, povesti, orice! Continua, iti recomand o cariera din asta, habar nu ai cat se castiga, mai ales cu un asa talent.Sa nu te lasi, ai fi un foarte bun filozof sa stii rolling on the floor

| LarissaMouse explică (pentru PrunaPătrată):

Buna! Vroiam sa stiu daca chiar vorbesti serios.Ai folosit unele cuvinte care m-au facut sa ma gandesc daca nu cumva ti-ai batut doar joc de mine. Eu nu sunt obisnuita sa primesc aprecieri si nu stiu ce sa cred.

| PrunaPătrată a răspuns (pentru LarissaMouse):

Nu am zis in gluma, dar serios, e un talent extraordinar, ce-am zis e valabil.