| EvelynAnderson88 a întrebat:

TPU! Imi puteti da niste citate/vorbe intelepte spuse de vedete? Multumesc anticipat.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

"Nimeni nu mi-a spus ca eram frumoasa atunci cand eram mica. Toate fetitele ar trebui sa auda asta, chiar daca nu este neaparat adevarat"-Marilyn Monroe

"Daca exista vreun mesaj transmis de munca mea, atunci acesta este ca e OK sa fii diferit, ca e bine sa fii diferit, ca ar trebui sa ne analizam pe noi inainte de a judeca pe cineva care arata diferit, care se comporta diferit, care vorbeste diferit si are o culoare diferita".-Johnny Depp

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Domnişoară, eu gîndesc că vedetele de azi şi vorbele înţelepte sînt două linii paralele.
Vorbele înţelepte sînt rodul învăţăturii şi al unei serioase educaţii, ce ea ce nu se poate spune despre ale noastre vedete.Sau mai exact de cele cocoţate de mass-media din România de azi la rangul de vedete. Cele fabricate peste noapte de tabloidele de scandal sau TV-urile de gang din Româ nia.
Nu vă îmbătaţi cu apă de ploaie!

| EvelynAnderson88 explică (pentru corolav):

Scuze, eu nu mă refeream la vorbele "înțelepte" spuse de "vedetele" noastre care nu se pot numi vedete. Știu că ele nu au ce spune, dar mă refeream poate la artiștii vechi, sau actori.

Răspuns utilizator avertizat
| KateMiddleton a răspuns:

Vedetele nu prea spun vorbe intelepte.