| Black1800 a întrebat:

imi puteti recomanda o carte gen Twilight, care la fel sa contina actiune, romantism... Mai pe scurt sa nu fie o care cu care sa iti pierzi timpul. Dau Funda happy

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu îţi recomand Bel ami de Guy de Mauppassant. Mi-a plăcut foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de colectia de carti "viata lângă un vampir" scrisa de Charlaine Harris.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

The fault in our stars / Titanic / Romeo si Julieta. carti ca au si film. Cartile sunt intotdeauna mai bune decat filmul.

| Morrígu a răspuns:

True Blood.

| xallesdx a răspuns:

Fortele raului absolut de Kelley Armstrong ( e o trilogie ), Academia Vampirilor, Casa noptii, Instrumente mortale si dispozitive infernale, toate sunt serii dar sunt foarte faine. happy

| Spac_Mihaela_1999 a răspuns:

Jurnalele vampirilor si Jurnalele lui Stefan de L. J. Smith