| WolfGirl_7623 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie o carte care sa contina actiune, romantism, si nu stiu.sa se termine cu bine? big grin

13 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Shantaram- G. D. Roberts

| aliona_6797 a răspuns:

"Magicianul" de J. Fowles

| Ana-Maria94 a răspuns:

Seria Amurg:Xare detoate

| Fiction a răspuns:

"Potopul", are 5 volume, dar e very interestinghappy si are un final fericit.Iti mai recomand "Prin foc si sabie"Amandoua sunt scrise de Sienkiewicz

| Filly_6570 a răspuns:

Contele de Monte Christo

| MalinaH a răspuns:

Seria maurg de stephenie meyer sau tot de stephenie meyer gazda.

| Rioko a răspuns:

13 plicuri albastre
Suflete pereche- Cecelia Ahern(e cel mai fericit final)
P. S.: I love you - Cecelia Ahern

| louis3 a răspuns:

Jurnalul unei iubiri de Nicholas Sparks; Dragoste la prima vedere tot de Nicholas Sparks; Fascinatie si ardoare de Amanda Quick:X. sper sa iti placabig grin

| JennyBerry a răspuns:

Mandrie si Predudecata de Jane Austen.
Te sfatuiesc sa vizionezi si filmul.
x. o. x. o

| Deeanne a răspuns:

Gazda de Stephenie Meyer

| Nico_9876 a răspuns:

Pai ti-as recomanda "Sora lui Caroline" e o carte din colectia chic.sau coktail...nu stiu sigur... poti intreba la biblioteca daca ai permis, dar daca nu, sigur o gasesti in librarietongue

| ivande3a a răspuns:

Sandra Brown-Eden Pass

| cristinutatocan19 a răspuns:

Pai iti pot recomnda cartea amurg sau carti cu detectivi in ele poti gasi anume actiune, romantism si final ce se sfirsesete cu bine