| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Imi puteti recomanda,va rog, carti despre traumele copilariei si acum acestea afecteaza viata de adult? Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mosotti e psiholog și e cel mai în măsură să-ți răspundă.
Contactează-l în privat.

| blackrose97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, dar nu am nevoie pentru mine personal(sper laughing) ) am nevoie pentru un referat de nota 10 laughing)

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu e.

| gigite a răspuns:

"Amintiri din copilarie" - de Ion Creanga

| blackrose97 a răspuns (pentru gigite):

Cineva e amuzant...

| gigite a răspuns (pentru blackrose97):

Blackrose97
Fetelor, va rog, sa ma ajutati, in octombrie o sa imi sarbatoresc majoratul si nu stiu cum sa ma imbrac ( rochia sa fie colorata sau neagra, de printesa sau scurta si multa), cum ma imi fac? (mai mult)

| Valkyrie95 a răspuns:

Buna,
Iti recomand cartea "Setea de intregire" - Christina Grof

| blackrose97 a răspuns:

Felicitari piroman mic ce esti