| gellalbie4ever a întrebat:

Bună TPU,
Vreau să creez un personaj fictiv. Vă rog dați-mi niște calități si defecte la o personalitate.
Cum îți dai seama ce fel de personalitate va avea un copil-personaj-fictiv? (Dacă ambii părinți sunt dictatori unul din ei e un psihopat melodramatic iar celălalt e un logistician egoist) ce fel de personalități de personaje intră în genul dramatic?
Dau fundă!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să zicem că e prost de dă în gropi. Cum îl creezi? Scrii pe el că e puțin luat?

| Endita4689 a răspuns:

Calități: bunătate, generozitate, altruism, empatie.
Defecte: răutate, egoism.