| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Sunt părinți care au numai calități la copiii lor sau numai defecte?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă să aibă calități la copii lor?

| RoCkKiD a răspuns:

Sper ca daca te reproduci sa duci copilul ala la scoala. Cu putin noroc o sa se experime mai bine decat tine.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru RoCkKiD):

Dacă n-ai nici un fel de răspuns la întrebarea omului, TACI.
Sau dacă tot vrei să scrii ceva urăt și rău. Scrie, dar nu uita să stergi inainte s-o trimiți

| RoCkKiD a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Sper ca macar ocazional sa iti citesti raspunsurile si sa reflectezi asupra lor.

| mi25 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Atata timp cat agramatismul e in floare, e normal. Sau sa zic ca nici... nu ne doare?

| PăpușaDeDaPsihologieIași a răspuns:

Eu ca și studentă la psihologie, anul 3, care studiază PSIHOLOGIA CUPLULUI ȘI A FAMILIEI vă aduc la cunoștință că și calitățile se pot MOȘTENII!