| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Bună TPU!
Vreau sa stiu pe cineva care vinde carti anticariat, 5-10 lei sau si mai mult,in fine,ieftine, de anticariat...Mai ales romane...
Sau cineva de la care ati luat si voi si stiti deja ce carti si preturi are. big grin
Sau cineva de-aici care vinde...

Dar rugamintea mea ar fi sa fie de incredere,daca se poate sami le trimita colet, si optional sa nu trebuiasca sa platesc taxa de la poștă.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Mergi la Obor si te uiti atent pe la Mc. Te uiti bine si pestre strada, spre parc. Am luat carti bune la un leu, dar daca cauti carti anume poti sa dai 5-10 lei. NU AI CUM SA NU GASESTI.