| Ana_Maria_Dragan_1981 a întrebat:

Buna tuturor as avea nevoie de un ajutor din partea unui cunoscator si iubitor al romanismului white hot de sandra brown, tradusa in limba romana unde o pot citi? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonima240 a răspuns:

Este greu de gasit in limba romana.Am cautat pe net si nu am gasit decat parti integrale de 2-3 pagini in romana.Cauta in librarii.

1 răspuns:
| Ana_Maria_Dragan_1981 explică (pentru Anonima240):

Mai am o mica problema, am tradus titlul carti in toate variantele posibile ca sa pot cauta in limba romana, ori eu nu stiu destula engleza, ori chiar nu o gasesc.deci,te rog tradu pentru mine titlul.asta sa nu mor proasta.merci mult