| carnatunfuriat a întrebat:

Buna tuturor. sunt din pitesti. Asi avea si eu cateva intrebari:
Aveti idee cat costa un abonament la biblioteca judeteana din Pitesti?
unde pot gasi carti scrise in limba italiana? Stiti vreo librarie sau loc de unde se pot lua?

Răspuns Câştigător
| Ubitzik a răspuns:

La biblioteca judeteana din Pitesti, abonamentul era anul trecut 5 lei. Banuiesc ca si anul acesta este la fel.
Cred ca gasesti acolo carti scrise in limba italiana.

2 răspunsuri:
| Fineas666 a răspuns:

In Oradea abonamentul la biblioteca judeteana e 5 lei happy si iti garantez ca gasesti carti in italiana tongue

| carnatunfuriat explică (pentru Ubitzik):

Mersi frumos. raman dator de cinste mare. de obicei obisnuiesc sa citesc in libma italiana si ma temeam ca in Romania nu voi gasi carti in limba italiana in bibliotecine noastre ci numai sa le cumpar si sa le comand... ma costau un car de bani. mersi mult.