| CrInA222 a întrebat:

Hey! aveti vreo idee cat costa un manual de geografie de clasa a VI >>a?...si daca se pot gasi la orice librarie! Dau FUNDA LA CEL MAI RAPID RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| R3SP3CT a răspuns:

Costa intre 9 si 15 lei si se poate gasi la librariile Humanitas si Adevarul

4 răspunsuri:
| CrInA222 explică:

Scuze ca nu am dat funda la cel mai rapid dar ultimul raspuns a fost cel mai bun!

| criskyky99 a răspuns:

Un manual de geografie costa in jur de 12-15 lei si cred ca se gaseste la orice librarie. Fundita?