| obsession01 a întrebat:

unde gasesc cartea Formula Impacarii online?

Răspuns Câştigător
| sunrise009 a răspuns:

Http://www.2shared.com/document/6H55SFc7/Manualul_Arta_Impacarii.html
e aceeasi chestie cu formula impacarii, doar ca difera numele sau ce ai citit pe google te-a convins sa cauti formula impacarii. da rezultate ce vei citi, doar daca ea/el nu te uraste.

| obsession01 explică (pentru sunrise009):

Pe asta am citit-o, doar ca in formula impacarii e data si impacarea pentru o relatie la distanta, pe cand in arta impacarii nu e scris despre asa ceva. mersi de link

1 răspuns: