| Andra_8863 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu cum se numește povestea de pe wattpad in care o fata se muta in alt oras împreună cu mama sa deoarece era o hoață si seful ei crede ca l.a trădat si acolo se întâlnește cu un băiat bărbat ce o fi el care e pun de sef sa o găsească?

1 răspuns:
| Cryss_Cristina_1997 a răspuns:

Pff..Nu am idee la ce carte te referi..Folosesc Wattpad de aproximativ un an, dar nu am dat niciodata de o astfel de carte. PPoate niste date in +?