| hermen34 a întrebat:

Buna ziua!
Nu gasesc pe nicăieri cartea "Blocul iakubian" de Alaa Al Aswani?
Am cautat-o si pe toate site-urile de anticariate si e indisponibila.
Cred ca s-a retras de la tipărire...
Este cineva care o deține sau cunoașteți pe cineva care o are și ar vrea să o vândă?
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Am căutat, dar nu am găsit-o.
Încearcă să întrebi pe grupurile de Facebook speciale pentru vânzarea cărților, poate o găsești acolo. (Vand/Cumpar/Schimb de carti, Vand, cumpar sau schimb carti, CARTI DE VANZARE )
Mai jos este cartea în engleză pe care o poți citi online.
https://1lib.eu/book/1819813/c189f2