| radu32 a întrebat:

Buna ziua si la multi ani! Am descarcat scribd pe telefon cu android, după cele 30 de zile de incercare am platit. Problema este ca apas pe download, se descarca cartea dar nu o gasesc nicăieri, nu o gasesc niciunde in stocarea telefonului. Gresesc eu ceva? Va multumesc si multa sanatate!

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Dacă poți descărca de pe Google Chrome arată faptul că abonamentul și contul tău sunt active!
Problema e la aplicație: un bug sau altceva care se va remedia atunci când vor face o actualizare a ei!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta in fisiere la descarcari.

| gabicoo a răspuns:

Loghează-te pe Scribd în Google Chrome și vezi dacă face la fel! Sau intră în cont de pe un laptop!
Dar mai întâi intră în setările telefonului și șterge datele aplicației apoi sau o resetezi! După care te loghezi din nou!

| radu32 explică (pentru gabicoo):

De pe google chrome se salvează pe telefon, de pe aplicatia de android, chiar dacă am dezinstalat şi reinstalat aplicaţia, tot la fel! Faptul că descarc de pe chrome şi nu de pe aplicație, îmi afectează abonamentul, aplicația sau ceva prin google play? Mulțumesc şi o zi bună!

| gabicoo a răspuns (pentru radu32):

Dacă poți descărca de pe Google Chrome arată faptul că abonamentul și contul tău sunt active!
Problema e la aplicație: un bug sau altceva care se va remedia atunci când vor face o actualizare a ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahhhh! Scribd și prostiile ei. Cea mai complicată aplicație. Mai bine îți faci abonament la biblioteca orașului decât să-l înțelegi pe Scribd. Nu recomand nimănui să dea banii pe această aplicație. Din nu știu ce motive mie una nu-mi place.

Poate ai totuși un cloud sau altceva în telefon și o fi salvat-o acolo. De exemplu am pățit cu fișiere descărcate din online, care în mod normal trebuiau să ajungă la rubrica "download" sau chiar "fișiere" și ele ajungeau pe cloud sau cum naiba s-o fi numind, în cu totul deci altă locație și amuzant era că ce se salva acolo nici nu le puteai accesa foarte ușor sau le găseai foarte greu. Dar să nu mă întrebi cum ajungj în acel cloud deoarece habar n-am. Eu doar m-am trezit că-l am pe telefon și automat îmi salva acolo fișiere. Încearcă să cauți în tot telefonul, poate o găsești până la urmă cartea respectivă.