| radu32 a întrebat:

Am descărcat aplicația Scribd pe Android, am acceptat cele 30 de zile de încercare (trial) iar din 4 decembrie mă va taxa cu 23.99 RON pe lună. Câte cărți se pot descărca pe lună cu acest abonament? Mă interesează mai mult documente, cărți vechi, diverse lucrări scrise de cei care au încărcat. Practic care e limita lunară? Vă mulțumesc și o seară bună!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu este limita. De asta platesti. Atata timp cat e inclus in abonament se poate descarca.

| radu32 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc mult, o seară bună! happy

| Wr3nch a răspuns (pentru radu32):

Cu drag, spor sa ai!

| radu32 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc! happy