| 1Q a întrebat:

Am un telefon android 2.2.2 Lg optimus 3D si am descarcat un joc de pe gameloft.com (The Dark Knght Rises) am platit pentru el si problema este ca nu merge, nu stiu ce are la download content face figuri ba se blocheaza downloadul, ba restarteaza telefonul, ba da inapoi download, am trimis email la companie insa tot ce am primit a fost un mail robotizat, intrebarea este ce pot sa fac ca sa imi mearga sa macar sa iau banii inapoi?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uite ceva util, foarte util. Pentru optimus 3d exista android 2.3 oficial, si la ala o sa iti ruleze, deoarece sunt mai multe jocuri compatibile cu 2.3.

| 1Q explică (pentru sltlp):

Pai si de unde si cum iau android 2.3?

| sltlp a răspuns (pentru 1Q):

Descrci de aici http://bit.ly/Pd2uXi
WINDOWS Driver USB si Actualizare de soft. Le instalezi, dupa care cu cel de-al doiela poti incepe update-ul

| 1Q explică (pentru sltlp):

Nu merge zice continut neacceptat

| sltlp a răspuns (pentru 1Q):

Cine zice cintinut neacceptat?

| 1Q explică (pentru sltlp):

Telefonul