| Constantinescu_Cristina-Stefania_1993 a întrebat:

Cand apare Cartea Captived by you scrisa de Sylvia Day, volumul 4, in limba romana, format PDF. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alexandra0708 a răspuns:

Buna! tocmai mi l-am cumparat in format pdf in limba romana. daca il vrei cautama pe facebook Alexa Alexa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in engleza a aparut in noiembrie18, 2014, cel ma probabil la noi o sa se traduca prin iunie, iar pdf o sa-l gasesti mult mai tarziu. Stiu ca e stresant, si eu astept la foarte multe carti continuarile, tot in pdf :\

| Revelation_Art_1987 a răspuns:

Alexa mi-l poti da si mie te rog?

| Alexandra0708 a răspuns (pentru Revelation_Art_1987):

Sigur, lasa-mi o adresa de e-mail.