| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca sunt cei mai talentati scriitori contemporani?

Răspuns Câştigător
| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

In primul rand as da niste autori dtraini ca de exemplu Stephen King, Yrsa Sigurdardottir, Terry Pratchett, Umberto Eco si din Romania:Mircea Carturescu, Adina Pop si multi altii

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

George RR Martin şi Stephen King.

| Polaris a răspuns:

Haruki Murakami, guise.

| Leocerba a răspuns:

Mihail Siskin, Haruki Murakami, Neil Gaiman dintre cei pe care eu i-am citit.

| Cameliapantiru a răspuns:

Umberto Eco, Andrei Makine, Mario Vargas Llosa, Haruki Murakami

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dan Bron, Jeff Lindslay

| Sadic a răspuns:

Suzanne Collins şi George RR Martin.

| InfiniteBeing a răspuns:

Danielle Steel, Lauren Kate.

| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Vasile Romanciuc, Arcadie Suceveanu, Eugen Cioclea, Emilian Galaicu-Păun.