| LoveMeBabyasdfg a întrebat:

Cartile din seria "Micutele mincinoase si secretele lor " au legatura intre ele sau se pot citi si separat?

4 răspunsuri:
| Criss657 a răspuns:

Filmul este produs le baza cartilor. Iar toate sezoanele au legatura. Este cel mai super serial ever. Dar chiar daca nu iei un volum in ordine adica de exemplu iei vol numarul 2 actiunea are sens si faci tu legaturile. Sper ca te-am ajutat

| LoveMeBabyasdfg explică (pentru Criss657):

Eu ma refeream la acele patru carti Secretul Ariei, Secretul lui Spencer etc, nu la cartile care stau la baza serialului, pe alea le-am citit

| Criss657 a răspuns (pentru LoveMeBabyasdfg):

Da, nu cred ca are ceva...

| Criss657 a răspuns:

Da au sens si separat