| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Cate carti ati citit anul acesta?

19 răspunsuri:
| xXVranceaXx a răspuns:

Multe. Depinde de la an la an câte citesc

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

| Catrice a răspuns:

Nu prea multe...cu carantina n-am putut sa ies sa mă plimb prin librarii cu orele sad

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Aia era problema laughing

| PainTech a răspuns:

Homo Sapiens
Homo Deus
Logo Design Love
Brand Identity Essentials
Illustrated guide to python 3
Automate boring stuff with python
Limba de lemn (mai mult obligat să o citesc)

Deci vreo 7 cărți.
Și am recitit una. Nu știu dacă se pune și aia la socoteală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

23, traiasca insomnia. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca si anii trecuti nimic

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai normal că îmi trebuie timp sa explorez cărțile sa găsesc ceva pe gustul meu happy

| gabicoo a răspuns:

Am citit destul de mult cu ocazia pandemiei! Aveam destule cărți în bibliotecă cumpărate și lăsate pe "când voi avea timp". Și uite că am avut destul timp în martie-aprilie-mai să le citesc!

| BlackPixel a răspuns:

In jur de 10-13 in romana si 6-7 in germana. happy

| InOrOut a răspuns:

-

| WhiteLife a răspuns:

| Frank51 a răspuns:

Zero, nu cred ca voi mai citi o carte atata timp cat va exista internet.

| Mipasususuyamyamyam explică (pentru Frank51):

Ce trist

| dragodana a răspuns:

Salut!
Cam vreo 18, poate chiar mai multe.Care erau in engleza le-am tradus si le-am publicat pe academia.edu.

| Frank51 a răspuns (pentru Mipasususuyamyamyam):

Îmi pare rău pentru tine dacă te simți trist/a. Citește o carte happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Vreo 2 dar anul asta care vine 2021 vreau sa citesc în fiecare zi cate ceva căci cărți am destule interesante.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aproape 50.