| anonim_4396 a întrebat:

Cate pagini are Ucigasul ABC de Christie? Eu stiam ca in jur de 250, dar am downloadat-o in pdf si are 126. Si nu sunt sigura ca e toata cartea, desi am dat la ultima pagina si scrie SFARSIT.

laughing daca are cineva cartea, imi poate copia ultimele doua randuri, va rog?

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

Depinde de ediţie care a fost scanată: asta nouă de la RAO are 249. Probabil cealaltă, fără imagini pe copertă, are 150. Pagina e mai mare, iar scrisul mai mic.

Ultimele 2 rânduri:

"Ei bine, Hastings, am mai fost odată la vânătoare, nu-i aşa? Vive le sport"

1 răspuns:
| Youth a răspuns:

Buna!
Eu am cartea in varianta de 256 de pagini.