| dgffdf a întrebat:

Cateva povestiri ce ma vor lasa cu gura cascată.(in nici un caz de groaza)Funda!

1 răspuns:
| lolododo a răspuns:

O data,demult era o fata ce nu iesea din cuvantul mamei pentru ca o iubea foarte mult,dar intr o zi,cand s a dus la piata, a zarit un baiat de care s a indragostit imediat. Dupa ceva timp s a hotarat sa il duca s o cunoasca pe mama sa.Ea nu a fost de acord cu relatia dintre fiica ei si acel baiat, dar fata nu a ascultat si a continuat sa se intalneasca cu acel baiat. Dupa ceva timp, mama fetei a aflat, si de atata suparare a murit. Fata a renuntat la baiat, dar a fost prea tarziua, mama fetei deja murise!