| Delia_Raluca_1990 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva un fil fain care te lasa cu gura cascata?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iata cateva:
-Beautiful Creatures
-Winter s Tale
-The Host
Vizionare placuta! happy

| Sn4k3 a răspuns:

Saw seria

| CatalinVictor1985 a răspuns:

PORNOLATION... E SI ASTA O VARIANTA. Mai poti urmari seriile de filme - The Chronicles of Narnia, Thor, Percy Jacksons, The Lord of the Rings, The Hobbit, Pirates of the Caribbean, Rise of the Planet of the Apes Ori filmele - Noah 2014, Pacific Rim 2013, Jack the Giant Slayer 2013, Hansel and Gretel: Witch Hunters 2013, Wrath of the Titans 2012, Prince of Persia: The Sands of Time 2010, Clash of the Titans 2010.

| HZ a răspuns:

Scuze pentru exprimare, dar nu sunt roman, ci suedez
Sleight. Un film cu un om facand trucuri magice in strada, si isi foloseste acest avantaj de a cunoaste magia, pentru a isi salva mama sau sora. Nu mai retin care dintre. Ea fiind tinuta drept ostatic de oamenii din fosta banda de gangsteri a magicianului.
The Mist (probabil vazut). Oamenii sunt tinuti toti intr-un magazin deoarece o ceata puternica este afara. Iar in ea au loc lucruri ciudate Finalul este unul frumos.
Miracle (2004). Fie ca iti place sau nu hockey, este un film frumos, in care USA o invinge, ca prin miracol pe Rusia, fiind chiar si un eveniment real in istorie.
Desierto (2015) Un film in care niste emigranti mexicani trecand granita spre USA au autobuzul sau ce era stricat, astfel merg pe jos prin desert dar un om american ii vaneaza pe fiecare.