| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati reusit sa cititi vara aceasta? Pana acum. happy

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sute de intrebari de pe acest site. Ce-i drept am citit si multa literatura tehnica, dar si Viata lui Napoleon.

| thegatekeeper a răspuns:

"Masca mortii rosii si alte povestiri" de E. A. Poe, "Insemnari din subterana" de F. M. Dostoievski si "Tratat de descompunere" de Emil Cioran.

| MadRaven a răspuns:

Am citit din Bukowski, Poe, Cioran, Rebreanu, Pleşu, Eco, Kundera, Coelho, G. Marquez şi Eliade. Păcat că prima lună de vacanţă m-am tot plimbat să mă înscriu la liceu, să-mi fac uniformă, sa iau temelepe vacanţă, să mă înscriu la cămin etc. şi nu am reuşit să citesc pe cât îmi propusesem. Sper să recuperez luna asta.
Tu ce-ai mai citit? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codul lui Da Vinci și Orașul borcaneloooor :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe poezii, "Moara cu noroc", "O tragedie in Livonia", "Padurea spanzuratilor", "Sarmanul Dionis", "In vreme de razboi", "O sama de cuvinte", iar acum citesc "Eroare judiciara".

| PeFuga a răspuns:

O cartulie de marketing... in 2-3 zile laughing

| GabrielaIoana a răspuns:

Am citit calatorie spre centrul pamantului

| Joker11 a răspuns:

Am citit prma carte din Morometii,, dar nu stiu cum de am reusit laughing

| MLyon a răspuns:

Rosu si negru

| Alexandru80 a răspuns:

Doar Dracula :v

| БантиКஐ a răspuns:

Am citit Jane Eyer de Charlotte Bronte