| anonim_4396 a întrebat:

Ce autori (atat romani, cat si din alte tari) care au scris opere in care se precizeaza despre iubire cunoasteti?

5 răspunsuri:
| ionutzwk a răspuns:

Mihai Eminescu este ultimul romantic intarziat.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum adica sa se "precizeze" despre iubire? Ce sa se precizeze? Tu *nu vorbeste bine romaneste?

| Ashadow a răspuns:

V. Voiculescu, M.Cartarescu,M.Eminescu etc.

| Kaℓi a răspuns:

Naspa formulare! aia cu "se precizeaza despre iubire", mai ales.
Si nici prima parte nu suna prea bine. Ca au precizat despre iubire si romani traitori in alte tari, si straini care au stat la noi in tara sa-si faca precizarile.

| Cristina11r a răspuns:

Scuze tuturor... nu am stiut cum sa ma exprim. Intrebarea ar fi sunat asa: "Ce autori care au scris opere pe tema iubirii cunoasteti?"
Si inca o data imi mer scuze puppy dog eyes