| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carte ar trebui sa citim musai sau aproape obligatoriu și de ce?
Nu mă refer la cele din școală ci în general din n toate cărțile existente.

4 răspunsuri:
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu este ceva ce ar trebui toata lumea sa citeasca, depinde de domeniu!

| chuckmanson a răspuns:

Lucrările lui Nierzsche

| Andreea2203 a răspuns:

Eu consider ca tu ca individ in societate citești tot ce simți ca iti este necesar. Suntem milioame de oameni cu personalități diferite, se considera ca nici unul nu este la fel asa ca, după părerea mea, tu ar trebui sa citești ce te ajuta pe tine pe plan profesional, social, extracurricular etc. pentru ca daca in cazul tău este necesar sa citești de ex despre mecanica auto poate in cazul meu, nu este. Sănătate!