| FTWSoulReaperFTW a întrebat:

Ce inseamna Igen Igen Be Heir Vol Tani?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Salut! Igen, igen inseamna da, da in limba maghiara, be ar insemna inauntru, intr-un dialect mai taranesc (bent este corect). In afara de igen nu cred ca ai scris nimic corect. Cred ca ai scris cum ai auzit, sau mai bine spus cum poti tu pronunta ce ai auzit. bevaltoni ar insemna a schimba (de ex a schimba bani) sau a imparti, dar asta se aude mai mult in limba maghiara din Romania.

4 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Google ne salveaza! Invata sa-ti rezolvi micile probleme singur, nu te baza pe spatele TPU-ului mereu! Ai pus aceasta intrebare acum 10 minute si nu ti-a raspuns nimeni. Tu intr-un minut aflai raspunsul de pe google translate.

| FTWSoulReaperFTW explică (pentru Bisbiavatar12):

Am cautat... dar nu zice nimic

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru FTWSoulReaperFTW):

"Igen Igen Fii moștenitorul lui Vol Tani", Asta e ceea ce zice translate. Cu putina logica, o deduci asa "Igen Igen, fiul mostenitor al lui Vol Tani"