| rozzana a întrebat:

Ce mai cititi? am prea multe carti care asteapta dar nu stiu de care s ma apuc...

Răspuns Câştigător
| Nicki18 a răspuns:

Iti recomand cu caldura toate cartile surorilor Bronte, ale lui Jane Austen, Agatha Christie, dar preferatul meu este "Pe aripile vantului''.

9 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

M-am apucat azi de "Sub aceeasi stea", de John Green.Momentan n-am citit decat primele 5 capitole, da' tot ti-o recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai si care ar fi aceste carti ca sa stim cum sa te sfatuim:d

| fadnox a răspuns:

Marin preda

| Fantastic7 a răspuns:

Agatha Christie dacă ai.

| MatildaPetrini a răspuns:

Eu zic sa incepi cu cele din literatura romana happy

| GigiDin13 a răspuns:

Incearca "De Veghe in Lanul de Secara" de J.D Salinger e scrisa de un american si e misto cartea sau Romanul adolescentului miop de Mircea Eliade

| alinush202 a răspuns:

Ciresarii, Toate panzele sus si multe altele.Toate cartile au farmecul lor aparte asa ca apuca-te sa citesti!
happy

| rozzana explică:

Am de ales intre "Cei frumosi si belstemati" de Fizgerald, "Razboinicii Nilului" de W. Smith, "Domnisoara Einstein: de P. Sington, "Ochi-de pisica" de M.Atwood, "Cabalistul" de D.Silverman si "Rafuieli" de C.Stoiciu

| Mikhl a răspuns:

Incearca Paulo Coelho.Toate cartile lui sunt superbe happy