| MonsterPassion a întrebat:

Ce parere aveti de Mihai Eminescu? Eu una il admir foarte mult pentru poeziile scrise de el:0 mai ales pentru "Luceafarul" pe care il citesc inca din clasa a 7 a si l-as mai citi de multe ori

Răspuns Câştigător
| ArySwetty a răspuns:

Il admir pentru ca a scris cam 100 si ceva de strofe [[ mai mult sau mai putin happy ]] in LUCEAFARUL

| cris7716 a răspuns (pentru ArySwetty):

Chiar 98 de strofe laughing

3 răspunsuri:
| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Eminescu=geniu
Si as spune, pe alocuri, ca personajele il intrec in genialitate. Totusi ar trebui sa incerci sa citesti mult mai multe poezii scrise de el. Incearca postumele. Nu vei fi dezamagita happy

| Remusel a răspuns:

Imi place happy