| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre autorul Dan Brown?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Una bună!
Un om foarte bun cu o minte foarte isteță.

| thegatekeeper a răspuns:

Am citit doar "Codul lui Da Vinci", care mi s-a parut interesant, insa nu imi pot face o parere despre autor doar in urma lecturarii unei carti de-a acestuia.

| aladinbeci a răspuns:

Avand in vedere faptul ca prin teoriile sale expuse in romane loveste in crestinism si blasfemiaza, am o parere foarte proasta despre acest autor.

| anonim_4396 explică (pentru aladinbeci):

Eeee, haide ca asta nu e un motiv sa ai o parere proasta. Sincer.

| Darius392 a răspuns:

Dan Brown a scris o serie de carti cospirationiste precum Conspiratia, Ingeri si demoni Codul lui Da'Vinci, Inferno, Simbolul pierdut.
Cel putin pe mine m-a afectat intr-un sens bun si m-a facut sa privesc lumea mai atenthappy
Funda?