| Aberdeen a întrebat:

Ce parere v-a lasat cartea "Tess d'Urberville"? A fost o carte usor de inteles, cu descrierea si actiunea plasate concret..Ati recitit-o, sau ati vrea s-o faceti?

4 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Ancuto(ta cheama ca pe fetita mea), am vazut filmul dar cu perere de rau nu am citit si cartea si pot sa-ti spun ca mi-a placut foarte mult.

| Aberdeen explică (pentru Maioru):

A fost si o ecranizare? Da, era de asteptat a fost o carte buna. Poate o sa-l vad zilele astea, desi sper sa nu-mi influenteze parerile legate de carte

| Anca2999 a răspuns:

Am cartea chiar in dreapta mea laughing Am citit un capitol, nu prea e interesant la inceput insa multi mi-au spus ca merita citita.

| Aberdeen explică (pentru Anca2999):

Nu poti sa renunti dupa primul capitol niciodata la o carte.Actiunea se dezvaluie pe parcurs, si de obicei sfarsitul te face sa zici daca a meritat.
Ei, e bine ca o ai acasa totusi happy