| anonim_4396 a întrebat:

Ce roman/carte imi recomandati? De ce?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Citeste cate ceva de L.J.Smith,daca esti pasionat de vrajitorii, vampiri, fantome, ca si mine, de alt fel. Daca nu, sunt multe carti interesante.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut! Nu ştiu ce să-ţi recomand nu toţi avem aceleaşi gusturi de la o vreme eu citesc romane poliţiste, dacă e poţi citi Mara de Ioan Slavici, Jules Verne sau Charles Dicker's orice este bine voit contează să-ţi placă şi totodată îţi îmbogăţeşti şi cultura generală.
Succes o zi minunată!

| Lawsford a răspuns:

Goana nebuna a lumii de Colum McCann, foarte buna aceasta carte.

| impossiblless a răspuns:

Invitatie la vals de mihail drumes :d