| Ezikel a întrebat:

Ce se intampla daca nu dai niciodata pe la o anumita ora (Istorie) Si n-ai media incheiata?

Răspuns Câştigător
| Irena97 a răspuns:

Doamne cate prostii de raspunsuri aici. Isi dau cu parerea aia care au terminat scoala de 20 de ani?
Te lasa cu media neincheiata si ti-o incheie semestrul viitor. Atunci iti va pune si note si iti va da si teza.
Nu te lasa nimeni corigent din burta.

28 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ai posibilitate să ai o corigenţă pe toamnă dacă nu-ţi revi în semestrul II, pe care nu o treci şi vei repeta anul.

| pwp a răspuns:

Ramai corigenta clar.

| Ezikel explică (pentru pwp):

Nu ma ajuti happy

| pwp a răspuns (pentru Ezikel):

Dar asa e...la mine in clasa asa se intampla.

| Nolkyz a răspuns:

Depinde de profesor. Te poate lasa semestrul respectiv sau te poate asculta semestrul urmator astfel incat sa iti incheie media de pe semestrul trecut dar si media din semestrul actual. Adica trebuie sa inveti de doua ori mai mult, ceva de genul asta.

| nesuferit a răspuns:

Fa rost de 2 note si ai scapat

| Zatharra a răspuns:

S-ar putea să te lase corigent.Nu ştiu sigur, presupun...

| Irena97 a răspuns:

Si inca ceva, la voi in scoala nu se exmatriculeaza lumea pentru absente?big grin

| Ezikel explică (pentru Irena97):

Nu stiu am 56.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Parca as fi eu laughing am cam lipsit tot anul trecut la istorie si fizica pentru ca erau mereu primele ore de la 8:00-9:00 si cu toate astea am trecut dar nu stiu depinde si de profesor.

| Ezikel explică (pentru BracKMyhay95):

Eu nu ma duc ca asa luam numai 1 si 2 laughing
Din toata clasa au trecut decat 5 la el laughing

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Ezikel):

Dar in ce cls esti?

| Ezikel explică (pentru BracKMyhay95):

A9-a

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Ezikel):

Nu cred ca ai pentru ce sa iti faci griji, mai ales ca 10 cls sunt obligatorii.Deci nu ai probleme.

| Smiiiley a răspuns:

Dacă ai o singură notă ori ţi-o dublează, ori te lasă neîncheiat.

| Ezikel explică (pentru Smiiiley):

Pai n-am dat niciodata la istorie.n-am nici o nota

| Smiiiley a răspuns (pentru Ezikel):

You're screwed!winking:*

| Darkguy a răspuns:

Iti incheie media din oficiu(2).Asta daca chiulesti. Daca ai motive intemeiate probabil te cheama in vacanta

| MoMoScumpik a răspuns:

Pai,in urmatoarea ora, incearca si tu sa faci un proiect(dar un proiect mai impresionant) si un portofoliu. poate se indura si iti trece 2 note si gata

| TheBlueDragon a răspuns:

Poate e profesor bun si te trece!

| Ezikel explică (pentru TheBlueDragon):

E bun pe dracul anul trecut a lasat 57 corigenti si deeaia nu ma duc laughing

| TheBlueDragon a răspuns (pentru Ezikel):

Ee...profa de istorie imi da 5 si daca nu stiu 1cuvant din lectiehappy

| ghemarius09 a răspuns:

Sar-putea sa nu treci clasa!

| club13medicalstuff a răspuns:

Teoretic te lasa corigent. Dar profesorul are dreptul sa iti incheie media in semestrul viitor. Asa ca iti recomand sa te duci la ore si sa fii activ!

| Abbiie a răspuns:

1. poate sa te lase corijent
2. poate sa te lase cu media neincheiata si sa te cheme pe la scoala in vacanta.

| lacry1999 a răspuns:

Pai cand iti faci la sfarsit media generala in loc sa imparti la cate obiecte ai de exemplu 17, imparti la 16 nu la 17, cu una mai putin!

| Irena97 a răspuns (pentru lacry1999):

Tu crezi ce scrii? Aberatiile astea?

| lacry1999 a răspuns (pentru Irena97):

Taci tu acolo ca nu sti ce vorbesti, tineti guritabig grin