| anonim_4396 a întrebat:

Eu am fost intr-o clasa in care se facea si istorie optional, mi-a incheiat media pe primul semestru la istorie optional, dar pe semestrul al doilea m-am mutat intr-o alta clasa in care nu se face istorie optional (sau alt tip de optional). Ce se va intampla? Voi trece clasa daca n-o sa am media incheiata pe al doilea semestru?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai bineinteles
acum esti in alta clasa tie se incheie la alt optional sau daca nu aveti nu se incheie nimic.
nu-ti fa nicio grija!happy

| Edy1995 a răspuns:

Acest lucru intreab-o pe diriginta, dirigintele tau ei trebuie sa iti dea un raspuns care te va calma.