| KodekZ a întrebat:

Am nevoie de un site unde pot citi cartea lui Leonard Iosefini "Misterele Magiei". Ca drept rasplata va ofer Funda+ multumirile mele happy.

5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Nu se gaseste de citit online, cartea nu e gratis, daca vrei sa o citesti, trebuie sa o cumperi, daca te intereseaza poti sa o cumperi de aici :
http://www.elefant.ro/......02780.html

| KodekZ explică (pentru Blackkpanda66):

Eu nu vad toata cartea...imi arata doar cateva informatii. Cartea are 200 de pagini si ceva. Poate gresesc eu ceva si nu gasesc, daca imi poti zice ai funda si multumirile mele imediat ce am gasit.